تبلیغات
وبلاگicon

**

✪Teddy✪ - کتاب لردلاس دارن شان
Be who you want to be, not what others want to see!...!!

کتاب لردلاس دارن شان

پنجشنبه 30 آبان 1392 05:11 بعد از ظهر

ωяιтɛя♥ teddy♥
ρσƨтɛ∂ σи♥: کتاب ،
سلام

میخوام بهتون یه کتاب خیلی عالی معرفی کنم

اسم این کتاب لردلاسه که خیلی طرفدار داره و جالبه

توی ادامه خلاصه ی داستان رو نوشتم

برو ادامه...

دارن شان نویسنده ی فانتزی نویس و موفقیه که طی چند سال اخیر با آثار متعددش توجه خیلی از نوجوانان و جوانان رو به خودش جلب کرده.اغلب آثارش به صورت مجموعه رمان منتشر شده و فکر کنم تنها یک رمان تک جلدی(جلاد لاغر)از این نویسنده منتشر شده(دقیق نمیدونم).

دموناتا که تو ایران به نام نبرد با شیاطین ترجمه شده دومین مجموعه ی محبوب این نویسنده ست که دارای 10 جلد نیمه بلنده.

گروبز گریدی پسر نوجوونیه که خیلی راحت و بی دغدغه داره زندگیش رو میکنه و بی خبر از تمامی رازهایی که تو دنیا وجود داره.تا اینکه روزی پدر و مادرش به طور مشکوکی گروبز رو میفرستن خونه ی عمه ش و پسر کنجکاو بازم برمیگرده خونه تا بفهمه قضیه از چه قراره.

وقتی وارد اتاق میشه به وحشتناک ترین شکل ممکن با جنازه های قطعه قطعه شده ی پدر و مادر و خواهرش برخورد میکنه و موجوداتی شیطانی که مشغول بر روی جنازه ها هستن.بی اراده و معجزه وار گروبز از مهلکه جون سالم به در میبره و چند ماهی دچار مشکلات روانی میشه و کسی حرفهاش رو در مورد شیاطین باور نمی کنه.تا اینکه درویش عموی گروبز میاد و بهش میگه که از قضیه ی قاتلان پدر و مادرش خبر داره و رازهایی هست که باید به اطلاعش برسونه.

و اتفاقاتی در آینده می افته که گروبز گریدی در پی اون متوجه طلسم باستانی میشه که گروبان گیر خانوادش بوده نسل اندر نسل....

واقعا جلد قشنگ و خوندنی بود.تقریبا چیز اضافی نداشت که ادم و زده کنه و از همون اوایلش مهیجه و با تموم کردن هر فصل معماهایی رو بهت نشون میده که مجبورت میکنه تا فصل بعدش رو هم بخوای بخونی.

کاملا مشهوده که نویسنده نسبت که حماسه ی دارن شان کلی پیشرفت کرده و کلی ایده ی جالب تو ذهنش داره و کلی غافلگیری که به مهیج بودن بیشتر کتاب افزوده میکنه.حماسه ی دارن شان رو باید چند جلدش رو بخونیم تا تازه متوجه بشیم سمت و سوی کتابا داره به کجا میره،ولی دیموناتا از همون اول برای حدث زدن به خواننده بها میده.

الانم که دارم جلد دوم رومیخونم باید بگم که به مراتب بهتر از جلد یکه و اگه با همین روند پیش بره به یکی از بهترین مجموعه هایی که خوندم تبدیل خواهد شد.

                     دانلود کتاب لرد لاس 

منبع : نودوهشتیا            پسوورد : www.98ia.com
cσммɛитƨ :
ℓαƨт cнαиɢɛƨ: جمعه 8 آذر 1392 01:31 بعد از ظهر